مشتریان گرامی، شرکت قطعه گستر بارمان کیمیا اعلام می دارد که تسمه های با مارک کنتیننتال که 10رقم اول شماره اطمینان13رقمی آن ها 9657424597 و 8رقم ابتدایی شماره سریال آن ها 4225538 باشد و بر روی برچسبهای جعلی این شرکت ثبت گردیده، کاملا تقلبی هستند و خرید و فروش آن ها پیگرد قانونی خواهد داشت.

شرکت قطعه گستر بارمان کیمیا نماینده رسمی و انحصاری خدمات پس ازفروش تسمه هایContitech آلمان در بازار قطعات یدکی خودرو ایران، با تقدیر از استقبال گرم و شایان توجه همکاران عزیز و مشتریان گرامی ازمحصولات ارائه شده،به جهت ایجاد اطمینان خاطر بیشتر و جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده اعلام می دارد که درآینده بسیار نزدیک این محصولات با برچسب و هولوگرام فارسی این شرکت به عزیزان ارائه می گردد.

این بدان معناست که تسمه های ارائه شده با مارک Contitech بدون این برچسب و هولوگرام فارسی،کالای اصلی محسوب نمی شود و از دید شرکت continentalآلمان فاقد ارزش و اعتبار می باشد و عرضه آن مشمول پیگرد قانونی خواهد بود.

با توجه به اعتماد شما به کیفیت و خدمات تسمه های Contitech ما برآنیم تا با ارائه Fantom ساخت کشور تایلند با کیفیتی قابل اطمینان و به کارگیری تکنولوژی ژاپن شما را در تامین طبقات دیگری از بازار یدکی خودرو با قیمت های استثنائی و رقابتی یاری نماییم.

barman about

لازم به ذکر است که تمامی فعالیتهای مربوط به فروش مارک های Contitechو Fantomدرانحصار بازرگانی شاهین پارت بوده و شرکت قطعه گستر بارمان کیمیا تنها در زمینه خدمات پس ازفروش و پیگیری های قانونی مارک های مذکور فعال می باشد.

همانگونه که برچسب های فارسی مذکور را با اندازه واقعی در روبرو ملاحظه می فرمائید، هر برچسب دارای خصوصیات متمایز اعم ازشماره سریال، شماره اطمینان،کد رهگیری و دیگر خواص منحصر به فرد امنیتی می باشد که به کارگیری علم IT آرامش خاطر را برای شما عزیزان درمصرف تسمه اصلی به ارمغان می آورد. لازم به ذکر است که شماره سریال در این برچسب به طور مخفی می باشد که با پاک کردن برچسب روی آن شما قادر به ارسال شماره به پیامک مذکور خواهید بود کلیه این موارد از طریق این سایت قابلیت انجام دارد.

شما می توانید با ارسال شماره سریال نه تنها اطمینان خاطر را برای خود فراهم آوره و خدمات گارانتی خود را آغاز کنید بلکه شانس خود را برای کسب جوایز نفیس در قرعه کشی این مجموعه بیازمایید.

توضیح آنکه برچسب های فارسی مذکور براساس مدت و کیلومتر قید شده بر روی برچسب های گارانتی تحت پوشش بیمه مسئولیت بیمه کارآفرین می باشد.